Tekengroep/Talengroep/Cyberclub M70
 

Meer info's over onze aktiviteiten in  het LEDENBLAD    

 

Aarschot
De Wil Pierre  Staystraat 41     3130 Betekom 016/57 22 67  

Bierbeek
Gazia Guido  Pastoriestraat 37    3360 Korbeek-Lo 016/46 09 79  - 0478/708301  guidogazia@gmail.com

Boortmeerbeek
Naets Josee  Hoogstraat 18     3191 Hever 015/51 38 01   josee.naets@telenet.be

Boutersem 
Olemans Gilbert  Ooienbergstraat 28     3370 Boutersem 016/73 30 97 -0479/45 77 68  gilbert.olemans.gilbert@telenet.be
  Activiteiten rond Tienen

Diest
Laenens Pol Robbesrodestraat 32A 3460 Bekkevoort 016/63 52 18 - 0497/54 82 82    pol.laenens@hotmail.com

Glabbeek
De Kelver Rita Stationsstraat 7/A 3381 Glabbeek  0477/98 00 99   rita.de.kelver@gmail.com
  Activiteiten rond Tienen

Haacht
De Bie Luc Grote Appelstraat 80 3150 Haacht 0477/50 38 65   debieluc@telenet.be

Herent
Robberechts Roger Ellestraat 28C 3020 Herent 016/48 80 81

Hoegaarden
Jonckers Rita      ritajonckers@hotmail.com
  Activiteiten rond Tienen

Landen
Manghelinckx Johny Stationsstraat 27 3400 Landen 011/88 13 93 0495/835758   johnymanghelinckx@yahoo.com

Leuven-Centrum
Neefs Pierre Tervuursevest 23/0605 3001 Heverlee 016/23 82 13 - 0486/66 25 80 Voorzitter   pierre.neefs1@telenet.be

 

Petanqueclub Leuven

Daniël Machiels     secretaris@petanqueclubleuven.be
 
  Website


Linter
Beutels Anita Molenweg 30 3350 Linter/Drieslinter 0472/51 63 83    abeutels@hotmail.com
  Activiteiten rond Tienen

Rotselaar
Vandenbroek Raymond St. Cecilialaan 40 3110 Rotselaar 016/44 38 73

St. Margriete Houtem
Dewaelheyns Lucien Uilstraat 70  3300 Tienen 016/84 91 69
  Activiteiten rond Tienen

Tielt-Winge
Huybrechts Robert Perklaan 1  3390 Sint Joris Winge 0477/68 77 51    robert_huybrechts@hotmail.com
Lemmens Boni  Motbroekstraat 69  3390 Tielt-Winge  016/63 49 40

Tienen
Jacquemijn René Moespikstraat 34 3300 Tienen 016/81 73 73 -  0498/92 57 39    rene.jacquemijn@telenet.be
  Activiteiten rond Tienen

Wezemaal
De Pauw Jaak Langestraat 86 3111 Wezemaal-Rotselaar  016/58 24 52  0478/21 48 64  jaakdepauw@gmail.com

Zoutleeuw
Swinnen René Steenweg 7 3440 Zoutleeuw 011/78 01 60   reneswinnen@icloud.com
Plas Dirk  0473/29 15 03
  Activiteiten rond Tienen

 

Disclaimers te gebruiken door de afdelingen

Deze website geeft een informatief overzicht. Gegevens kunnen door onvoorziene omstandigheden of
om organisatorische redenen steeds worden gewijzigd.